خدمات نصب و تعمیر کار درب پارکینگ

ارائه خدمات نصب، راه اندازی و تعمیر کار درب پارکینگ

بدون شک نصب و تعمیر کار درب پارکینگ یکی از نیازهای هر ساختمانی است. جلوگیری از اتلاف وقت و همچنین افزایش امنیت ساختمان از مزایای جک پارکینگ است. به دلیل وجود قطعات متحرک، معمولا جک پارکینگ مثل جک پارکینگ سیماران که از زیر مجموعه های جک پارکینگ دو لنگه و جک پارکینگ ریلی که در فروشگاه سایت برنا بنیان وجود دارد، به صورت سالانه نیاز به سرویس دارد.

در نظر داشته باشید که نصب صحیح از بسیاری از مشکلات آتی، جلوگیری و نیاز به هزینه ی بیشتر را رفع می کند. اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری داشته باشید، مطلب تعمیر جک پارکینگ و روش عیب یابی جک درب پارکینگ را مطالعه کنید.

پس استفاده از یک متخصص مجرب در این زمینه به نوعی سرمایه گذاری برای آینده است. برنا بنیان در بخش خدمات جک پارکینگی خود علاوه بر ارائه ی یک خدمت مطمئن و پشتیبانی سالانه درصدد ایجاد امنیت و همینطور کاستن از هزینه های ناشی از تعمیرات برای مشتریان خود می باشد. برای آشنایی بیشتر با تیم مجرب برنا بنیان می توانید به صفحه درباره ما رجوع کنید.

خدمات ما به شرح زیر است:

  • اضافه کردن ریموت
  • سرویس جک های بازویی و ریلی
  • تعمیر کار درب پارکینگ ریلی و بازویی
  • نصب انواع جک پارکینگ بازویی و ریلی
تعمیر جک پارکینگ و خدمات نصب و راه اندازی جک درب پارکینگ
تعمیر جک پارکینگ و راه اندازی جک درب پارکینگ
تعمیر جک پارکینگ ریلی
تعمیر جک پارکینگ دولنگه

درخواست خدمات ما

جهت مشاوره و یا درخواست خدمات نصب، راه اندازی، پشتیبانی و هزینه تعمیر جک درب پارکینگ، می توانید با شماره های ذیل تماس بگیرید و یا فرم درخواست خدمات را تکمیل کنید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. در صورت تمایل، جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید شبکه های اجتماعی اینستاگرام، لینکدین و تلگرام ما را دنبال کنید.

 

تلفن:       ۰۲۱۴۴۴۴۱۰۰۸

پشتیبانی:   ۰۹۳۰۱۱۹۲۵۴۰

 

اگر به غیر از خدمات نصب و تعمیر کار درب پارکینگ به سایر خدمات نیاز دارید، می‌توانید روی هر کدام از موارد زیر که مورد نیاز شما باشد، کلیک کنید و هر سوال دارید از طریق تماس یا شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

درب اتوماتیک

سیستم هوشمند سازی ساختمان و BMS

راه اندازی و نصاب دزدگیر اماکن

راه اندازی تجهیزات سالن کنفرانس