خدمات سانترال

خدمات نصب، راه اندازی و تعمیر سیستم سانترال

امروزه در تمام محیط های اداری و فروشگاهی به سیستم سانترال و نصب، راه اندازی، تعمیر و در نهایت به شرکت خدمات سانترال نیاز داریم. هر ساختمان اداری یا فروشگاهی با توجه به ارتباط مستمر و مداوم با مشتریان و همکاران و همینطور ارتباط داخلی کارمندان بخش های مختلف با یکدیگر، نیاز به ایجاد بستری مناسب و مدیریت خطوط تلفن خود دارد. از این رو دستگاه  سانترال جزو نیازهای اولیه این مراکز قرار می گیرد. نصب و برنامه ریزی صحیح سیستم تلفن مرکزی، موجب کمترین اشغالی خطوط و به طبع آن ارتباط موثر با مشتریان و همکاران می شود.

متخصصان برنا بنیان نیز در خدمتتان هستند تا با انتخاب سیستم درست، خدمتی با تعرفه خدمات سانترال مناسب دریافت کنید و هم از هزینه های اضافی در آینده جلوگیری شود.

خدمات دستگاه سانترال شرکت برنا بنیان به شرح زیر است:

  • راه اندازی و نصب انواع سانترال
  • برنامه ریزی سانترال
  • تعمیرات سیستم سانترال
  • کابل کشی تلفن های سیستم سانترال
  • جا به جایی خطها، کم و زیاد کردن خطوط داخلی ها
خدمات سانترال
خدمات سانترال و راه اندازی سیستم سانترال
خدمات سانترال و نصب سیستم سانترال یا تلفن مرکزی
خدمات سانترال و تعمیر سیستم سانترال

درخواست خدمات از برنابنیان

جهت مشاوره و یا درخواست از شرکت خدمات سانترال که شامل نصب، راه اندازی، تعمیر و پشتیبانی سیستم تلفن مرکزی هستند، می توانید با شماره های ذیل تماس بگیرید و یا فرم درخواست خدمات را تکمیل کنید تا همکاران ما در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. همچنین می‌توانید شبکه های اجتماعی اینستاگرام، لینکدین و تلگرام ما را دنبال کنید.

تلفن :         ۰۲۱۴۴۴۴۱۰۰۸

پشتیبانی :    ۰۹۳۰۱۱۹۲۵۴۰

اگر به غیر از خدمات سانترال به سایر خدمات توسط شرکت برنا بنیان نیاز دارید، روی هر کدام از موارد زیر که مورد نیاز شما باشد، کلیک کنید و هر سوال دارید از طریق تماس یا شبکه های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

برق صنعتی و تابلوهای برق

سیستم صوت

شبکه کامپیوتری

راه اندازی تجهیزات سالن کنفرانس