دلایل ضبط نکردن دوربین مداربسته را بیان کنید.

دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته

حتما در استفاده از دوربین مداربسته با این مشکل مواجه شده‌ايد که دوربین مداربسته فیلم را ضبط نکند. در واقع این مورد یکی از رایج‌ترین مشکلاتی هست که بعد از خرید دوربین مداربسته خریداران با آن مواجه می‌شود. دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته ممکن است به دلایل مختلفی رخ بدهد. در واقع با توجه به محصولات دستگاه ضبط کننده دوربین مداربسته این مشکل متفاوت می‌باشد.

همانطور که بعد از خرید دوربین مداربسته لازم است که با نحوه نصب و راه اندازی آن آشنا شوید، لازم است که با مشکلات مربوط به ضبط دوربین و مسائلی مانند اینکه چگونه ضبط دوربین مداربسته را فعال کنیم، شناخت کافی داشته باشید. لذا ما در این مطلب قصد داریم رایج‌ترین دلایلی که موجب می‌شود دوربین مداربسته عملیات ضبط را انجام ندهد برای شما بیان کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در تماس باشید.

 

رایج‌ترین دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته

 

9 دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته

 

کور کردن دوربین مداربسته

عدم دید و کور کردن دیگر دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته است. در واقع می‌توان گفت که یکی از علت‌های اصلی ضبط نکردن دی وی آر در دوربین مداربسته عدم دریافت تصویر از سمت آن است. ممکن است دوربین مداربسته شما با کاور و یا اسپری رنگ پوشیده شده باشد. در این لحظه دستگاه دی وی آر از دوربین تصویر دریافت نمی‌کند و در آخر اطلاعاتی از آن نیز ضبط نخواهد شد. در این حالت دی وی آر مشکلی نداشته و با پاک کردن لنز می‌توان این مشکل را رفع نمود. اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید که تفاوت دستگاه DVR با nvr چیست می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشکل پلی بک

یکی از مواردی که‌ ممکن است دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته باشد، مشکل مربوط به دستگاه پخش است. در نتیجه دوربین را با استفاده از سیستم دیگری که توانایی پخش دارد امتحان کرده و در آخر تصاویر ضبط و ثبت می‌شوند اما برای آن‌ها قابلیت پخش وجود ندارد. این مورد را می‌توان یکی از رایج‌ترین مشکل ضبط نکردن دوربین مداربسته بیان کرد.

عدم کفایت منبع تغذیه

در بعضی مواقع دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته کافی نبودن منبع تغذیه می‌باشد. این مشکل به این معنا است که زمانی که برق قطع می‌شود دوربین مداربسته کلا از کار می‌افتد. اما در زمانی که سیگنال ویدیویی ضعیف است، تصویر دوربین سیاه بوده و حالت چشمک زن به خود می‌گیرد. در این زمان توصیه می‌شود که کابل‌های موجود را از نظر خرابی و فرسودگی چک کنید. البته ممکن است گاهی مواقع عدم کار کردن انژکتور و یا سوئیچ  موجب کاهش برق در منبع تغذیه شود. برای مشاهده راه حل‌های این مشکل می‌توانید از طریق اینستاگرام با ما در ارتباط باشید و مشکلات دوربین خود را از طریق ویدیوهای موجود بررسی نمایید.

افزایش شدت جریان برق

در پروسه خرید و نصب دوربین مداربسته و تسلط کامل بر این موضوع که دستگاه ضبط کننده دوربین مداربسته و انواع آن چیست؟ لازم است که بعد از آن با دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته نیز آشنا شوید. یکی از مهم‌ترین دلایل ضبط نکردن دوربین مداربسته، نوسانات برق است که یا به صورت افزایشی و یا کاهشی است. این امر ممکن است باعث سیاه شدن تصویر دوربین مداربسته، ایجاد خطوط افقی بر روی تصویر و  یا قطع شدن کلی ضبط تصویر شود. بنابراین یکی از پاسخ‌هایی که می‌توان به این سوال داد که علت ضبط نکردن دوربین مداربسته چیست؟ افزایش و کاهش شدید نوسانات برقی است.

عدم به روز رسانی نرم افزار

عدم به روز رسانی نرم افزار دیگر دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته است. شما می‌توانيد به شکل آنلاین از طریق اینترنت تصاویر آن را مشاهده کنید و نیز به روز رسانی آن را چک کرده و اگر لازم بود به روز رسانی لازم را برای آن انجام دهید‌. لازم به ذکر است که این عملیات حتما باید با دقت انجام شده و جدیدترین نسخه برای آن دانلود شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی دوربین مداربسته می‌توانید در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

مشکلات سخت افزاری

بروز مشکلات سخت افزاری دیگر دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته است. کاربران به طور معمول بعد از بررسی‌های انجام شده در سایر قسمت‌ها با این مشکل مواجه خواهند شد. توصیه می‌شود می‌شود بعد از بروز این مشکل حتما با کارشناسان و متخصصان این حوزه تماس گرفته و از آن‌ها بخواهید که دستگاه شما را تعمیر کنند.

 

یکی از دلیل های ضبط نکردن دوربین مداربسته؛ مشکل سخت افزاری دوربین

 

مشکل اختلال و قطعی سیگنال‌ها

حتما بعد از خرید انواع دوربین مداربسته، آموزش تنظیم ضبط دوربین مداربسته را نیز مشاهده کرده‌اید. در واقع یکی از مراحلی که باید در این پروسه طی شود، استفاده از یک وای فای متصل است. زمانی که دوربین‌های شما به شکل بی سیم عمل می‌کنند، با قطعی وای فای و اینترنت، پهنای باند کمتر شده و در نتیجه تصاویر ضبط نخواهند شد.

پر شدن حافظه دستگاه

زمانی که یک دوربین مداربسته خریداری می‌کنید لازم است که حتما حافظه داخلی آن را چک کرده و بررسی کنید که مقدار آن چقدر است. پر شدن حافظه دستگاه می‌تواند دیگر دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته باشد که همه‌ی ما حتما یک بار با این مشکل مواجه شده‌ایم. زمانی که با این مشکل مواجه می‌شوید لازم است که هارد دوربین را پاک کرده و یا هاردی با ظرفیت بیشتر استفاده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هارد دوربین مداربسته و درباره ما می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و مشکلات خود را در این زمینه با آن‌ها در میان بگذارید.

از کار افتادن دوربین‌ها

ممکن است دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته از کار افتادن دوربین‌ها و یا آسیب به آن‌ها باشد. برای مثال سوختن پورت‌های دستگاه در نتیجه ورود رعد و برق و یا ضربه به آن موجب می‌شود که دوربین ضبط نکند.

 

دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته؛ از کارافتادن دوربین مداربسته

 

سخن آخر

امروزه استفاده از دوربین مداربسته در اماکن زیادی مشاهده می‌شود در نتیجه بهتر هست که مشکلات ضبط نکردن دوربین و مواردی از این قبیل مانند صدا دوربین مداربسته چگونه کار می‌کند و چه قابلیت‌هایی دارد آشنا شوید تا بتوانید بهترین کارکرد را از این دستگاه دریافت نمایید.

 ما در این مطلب سعی کردیم مشکلاتی را که ممکن است دلیل ضبط نکردن دوربین مداربسته باشد برای شما بیان کنیم. امید است که با مطالعه این مطلب توانسته باشیم شما را در این زمینه یاری کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *