علت عدم ارسال پیامک دزدگیر اماکن چیست؟

علت عدم ارسال پیامک دزدگیر

وسیله‌های مختلف امنیتی به انسان‌ها کمک کرده بتوانند امنیت مکان مورد نظرشان را تامین کنند. برخی از این وسیله‌ها همچون دزدگیر به سیستم پیامکی متصل هستند و می‌توانند درصورت وقوع دزدی پیامکی را به شماره تماس داده شده به دستگاه ارسال کنند. اما گاهی ممکن است که سیستم پیامکی این دزدگیرها با مشکلی روبه رو شود و نتواند پیامکی را ارسال کند. این مشکل می‌تواند برای انواع دزدگیر اماکن اتفاق بیفتد و علت و دلایل مختلفی برای این مشکل می‌تواند وجود داشته باشد. عدم ارسال پیامک دزدگیر هر دلیلی که داشته باشد باعث شده تا افراد زیادی از این مورد ناراضی باشند‌.

با دانستن علت عدم ارسال پیامک دزدگیر می‌توان خیلی راحت‌تر این مشکل را برطرف کرد و دوباره رضایت افراد را در رابطه با استفاده از دزدگیرهای این چنینی به دست آورد‌. در ادامه بیشتر درباره‌ی علت‌های این اتفاق با شما صحبت می‌کنیم و مطالبی را برای شما بازگو می‌کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند.

 

عدم ارسال پیامک دزدگیر و اهمیت آن

 

اهمیت داشتن ارسال کردن پیامک‌های دزدگیر 

مهم‌ترین هدفی که افراد از نصب کردن دزدگیرها و سیستم‌های امنیتی دارند، این است که بتوانند با کمک گرفتن از آن‌ها و ارسال کردن پیامک یا گرفتن تماس در زمان دیدن موارد مشکوک افراد را از وقوع دزدی و جرم مطلع کنند. حال اگر این سیستم پیشرفته و فوق العاده به خوبی کار نکند و نتواند پیامک‌هایی را به افراد ارسال کند، نمی‌تواند به خوبی هم افراد را از وقوع دزدی‌ها باخبر کند. بنابراین دانستن علت عدم ارسال کردن پیامک توسط دزدگیر کمک می‌کند تا بتوانیم متوجه مشکل اصلی شده و با برطرف کردن آن، دوباره از عملکرد بی‌نظیر و خدمات دزدگیر اماکن استفاده کنیم. 

اگر دزدگیری پیامک را نتواند به موقع ارسال کند و این کار را با تاخیر انجام دهد یا این که نتواند اصلا پیامکی را ارسال کند، نمی‌تواند به خوبی وظیفه‌ای که برای آن طراحی و ساخته شده است را انجام بدهد. همین مورد هم باعث می‌شود تا افراد برای استفاده از آن‌ها برای تامین کردن امنیت مکان موردنظرشان تمایلی نداشته باشند. بنابراین برطرف کردن این مشکل یعنی عدم ارسال پیامک دزدگیر اهمیت زیادی پیدا می‌کند. چون این وسیله می‌تواند خیلی خوب از دزدی‌ها و جرم‌های مختلف در مکان‌های مجهز به این دزدگیرها جلوگیری کند. شما می‌توانید درباره‌ی کاربرد‌های این دزدگیر‌ها مطالبی را در تلگرام ما مطالعه کنید.

 

مطالب مرتبط: سنسور حرکتی دزدگیر

 

علت عدم ارسال پیامک دزدگیر چیست؟

مردم دوست دارند که در کنار وسیله‌های امنیتی مختلفی مثل دوربین‌های مداربسته از وسیله‌هایی مثل دزدگیرها هم استفاده کنند. در واقع استفاده‌ی این دو مورد در کنار یکدیگر دلگرمی بزرگی را به افراد می‌دهد و می‌تواند خیال آن ها را راحت کند. علت استفاده‌ی افراد از دزدگیر در کنار دوربین مداربسته این است که بتوانند خیلی سریع از طریق پیامک ارسال شده توسط دزدگیر متوجه مورد مشکوک یا جرمی شوند و از آن جلوگیری کنند. اما گاهی سیستم ارسال پیامک دزدگیر‌ها دچار مشکل شود و پیامکی را نتواند ارسال کند. در ادامه چندین مورد از علت هایی را که باعث عدم ارسال پیامک دزدگیر شده است را برای شما بیان می‌کنیم. همچنین شما می‌توانید در اینستاگرام ما موارد مرتبط را یاد بگیرید. 

نوع سیم کارت مورد استفاده 

اگر به دنبال این هستید که بفهمید علت ارسال نشدن پیامک توسط دزدگیر چیست؟ باید بگوییم که‌ یکی از علت‌های آن مربوط به نوع سیم کارتی است که شما برای این کار استفاده کرده‌اید. شما برای استفاده از محصولات دزدگیر باید چند نکته‌ی خیلی مهم و بسیار با اهمیت را جدی بگیرید که  یکی از مهم‌ترین آن‌ها نوع سیم کارت است.

بعضی از سیم کارت‌ها قطع و وصلی‌هایی دارند و دلیلش هم بی‌کیفیت بودن سیم کارت‌ است. شما براي اين که این مشکل یعنی عدم ارسال پیامک دزدگیر را حل کنید تنها به یک سیم کار معتبر که کیفیت خوب و بالایی داشته باشد نیاز دارید. با استفاده از چنین سیم کارتی می‌توانید ایراد ناشی از این مورد را برطرف کنید و پیامک‌های دزدگیر را به خوبی دریافت کنید. 

 

مقدار شارژ سیم کارت اعتباری جهت رفع مشکل عدم ارسال پیامک دزدگیر

 

مقدار شارژ سیم کارت اعتباری مورد استفاده در دزدگیر 

اگر سیم کارت مورد استفاده‌ی شما در دزدگیر یک سیم کارت اعتباری است، شاید علت این که نمی‌تواند به خوبی پیامک‌هایی را برای شما ارسال کند این باشد که میزان شارژ آن کم است یا تمام شده است. به همین خاطر شما باید به صورت مرتب میزان شارژ آن را چک کنید و سیم کارت را شارژ کنید تا دزدگیر بتواند به خوبی در زمان خطر به شما پیام بدهد. این کار را شما حتی برای پیشرفته‌ترین دزدگیر منزل که دارای خط اعتباری است نیز باید انجام دهید و تفاوتی بین پیشرفته بودن یا ساده بودن دزدگیر در این مورد وجود ندارد. 

اشتباه قرار دادن سیم کارت در دزدگیر

یکی دیگر از علت‌های عدم ارسال پیامک دزدگیر می‌تواند این مورد باشد که شما سیم کارت را به صورت درست در دزدگیر قرار نداده باشید. اشتباه قرار دادن سیم کارت باعث می‌شود که دزدگیر نتواند برای شما پیامک ارسال کند و شما در این صورت به دردسر می‌افتید. پس حتما چک کنید که دزدگیر را درست در دستگاه قرار داده باشید. 

این چند مورد از دلایلی بود که بین بیشتر انواع دزدگیرها مشترک بود و جزو دلایلی بود که باعث شده بود دزدگیر نتواند با خوبی برای افراد پیامکی را ارسال کند. 

 

علت عدم ارسال پیامک دزدگیر کلاسیک

 

علت عدم ارسال پیامک دزدگیر کلاسیک 

یکی از دزدگیر‌های خیلی خوب در بازار دزدگیرهای کلاسیک هستند که افراد را با ارسال کردن و فرستادن پیامک از وقوع خیلی از جرائم و موردهایی که مشکوک است، مطلع می‌کنند. زمانی که این دزدگیرها چنین پیامکی را ارسال می‌کنند، افراد به محض دریافت آن می‌توانند خود را سریع به آنجا برسانند و از مشکل جلوگیری کنند. اما گاهی افراد با مشکل عدم ارسال پیامک دزدگیر روبه رو می‌شوند. در دزدگیرهای کلاسیک علت عدم ارسال شدن پیامک می‌تواند، چند مورد زیر باشد. 

 • وجود داشتن یک سری اختلال‌ها در شبکه 
 • نوع سیم کارتی که آدرس دزدگیر کلاسیک استفاده شده است. 
 • خالی شدن شارژ سیم کارت اعتباری و شارژ نداشتن 
 • قرار دادن سیم کارت به صورت اشتباه در دزدگیر کلاسیک 
 • پر شدن و اشغال شدن تمامی حافظه تلفن همراه 
 • بودن گوشی در حالت پرواز 
 • درست انجام نشون تنظیمات برای ارسال کردن پیامک 

حال شما با دانستن علت‌های عدم ارسال پیامک دزدگیر می‌توانید به خوبی از مزایا و معایب دزدگیر بهره‌مند شوید. 

 

علت عدم ارسال پیامک دزدگیر سایلکس

 

علت عدم ارسال پیامک دزدگیر سایلکس

دزدگیرهای سایلکس هم از انواع دیگر دزدگیرها هستند که شما اگر روش نصب دزدگیر اماکن سایلکس را بدانید و ام را در محل درست نصب کنید و تنظیمات آن را درست انجام دهید، می‌توانید از سیستم پیامکی آن در زمان دیدن موردهای مشکوک استفاده کنید. این سیستم در این دزدگیر مثل دیگر دزدگیرها می‌تواند دچار مشکل شود و نتواند به خوبی برای افراد پیامکی ارسال کند. این موضوع می‌تواند دلیل‌ها و علت‌های مختلفی داشته باشد. چند مورد از مواردی که می‌تواند باعث شود پیامک‌های دزدگیر به خوبی ارسال نشود را در زیر برای شما بازگو می‌کنیم. 

 • درست جا نزدن سیم کارت در قسمت در نظر گرفته شده در دزدگیر 
 • شارژ نکردن سیم کارت و توجه نکردن به شارژ نداشتن سیم کارت 
 • وجود داشتن یک سری اختلال در شبکه سیم کارت 
 • باکیفیت نبودن سیم کارت قرار داده شده در دزدگیر 
 • پر شدن حافظه و نداشتن فضای کافی برای دریافت کردن پیامک 
 • و…

در چنین حالتی که دزدگیر شما نتواند در صورت دیدن مورد مشکوک برای شما پیامکی را ارسال کند، شما متوجه خطر نمی‌شوید و آن شخص با از کار انداختن دزدگیر  می‌تواند خیلی راحت کارش را انجام داده و از آن مکان فرار کند. بنابراین با پیدا کردن علت این مشکل و برطرف کردن آن امنیت مکان را تامین کنید و از وقوع دزدی و دیگر جرم‌ها جلوگیری کنید. 

 

راهکارهای عدم ارسال پیامک دزدگیر

 

راهکارهای عدم ارسال پیامک دزدگیر توسط تیم برنابنیان

شرکت‌های مختلفی وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا شما مشکل دزدگیر خودتان را در خصوص عدم ارسال پیامک دزدگیر را پیدا کنید و آن را برطرف کنید. اما یکی از بهترین شرکت‌ها، شرکت برنابنیان است. این شرکت جزو شرکت‌های توانایی است که می‌تواند با خوبی در تمامی موارد مرتبط با وسایل امنیتی به شما کمک کند. برنابنیان به واسطه‌ی داشتن نیروهای کاری و متخصصان حرفه‌ای می‌تواند خیلی راحت مشکل دزدگیر شما را در خصوص ارسال نکردن پیامک و… پیدا کند و با دادن راهکار درست مشکل شما را برطرف کند. شما می‌توانید از طریق تماس با برنابنیان از راهنمای خرید دزدگیر، خدمات و راهکارهای متخصصان استفاده کنید.

 

کلام آخر 

در این مقاله تلاش کردیم تا برای شما علت‌های عدم ارسال پیامک دزدگیر صحبت کنیم و مطالب زیادی را هم درباره‌ی همین موضوع برای شما بازگو کردیم. شما با بررسی کردن دزدگیر خیلی راحت می‌توانید متوجه این بشوید که چه قسمتی از دزدگیر دچار مشکل شده که نمی‌تواند به خوبی پیامک‌هایی را برای افراد در زمان خطر ارسال کند. اگر شما در این زمینه مهارتی نداشته باشید هم می‌توانید از متخصصان یک شرکت معتبر به نام برنابنیان کمک بگیرید.

برای این که بتوانید بهتر با برنابنیان آشنا شوید، می‌توانید قسمت درباره‌ برنابنیان را بخوانید تا علاوه بر آشنایی بتوانید راحت‌تر به این مجموعه و متخصصان آن اعتماد کنید. متخصصان برنابنیان به خاطر دانش و تجربه‌ای که دارند خیلی راحت مشکل دزدگیر شما را می‌توانند حل کنند. 

از این که تا آخر این مقاله ما را شایسته نگاه پر از مهرتان دانستید، از شما تشکر می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *