درباره شرکت برنابنیان

شرکت پیشگامان برنا بنیان (سهامی خاص) با تکیه بر سال ها تجربه در زمینه ی برق، شبکه و سیستم های حفاظتی و نظارتی در سال 1399 اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی برنابنیان نمود. برنابنیان یک سایت تخصصی فروش در زمینه ی دوربین مداربسته ، دزدگیر و جک پارکینگ و ارائه ی خدمات در زمینه ی برق و شبکه و سیستم های حفاظتی است.ما سعی کردیم مجموعه ای کامل از اجناس با کیفیت را با قیمتی مناسب در سایت خود گردآوری کنیم تا شما ضمن خرید از برنا بنیان، خیالتان از کیفیت مناسب محصولات راحت باشد. . ما دوست داریم محصولی را بفروشیم که قادر باشیم آن را به دوستان و آشنایان خودمان نیز توصیه کنیم.
اما داستان از کجا شروع شد؟
” نیاز مادر اختراع است. الان که بهتر فکر می کنم فقط تنبلی رو مادر اختراعات مهم می بینم. این سایت رو هم برای تمام مشتری ها و همکارای خسته می سازم که هر بار می خوان قیمت بدن به ده جا زنگ نزنن آخر هم بفهمن یه جا دیگه تخفیف همکاری بیشتری می داده. مثل بعضیا هم فقط به فکر خودم نیستم، هم من و هم نصاب باید سود کنیم”
این تمام خواست ما از تولید سایت فروشگاهی و خدماتی برنا بنیان بود.

در ابتدا هدف اصلی ما فروش به همکاران بود اما هرچه به جلو پیش رفتیم متوجه شدیم که متاسفانه خیلی از مشتریان به دلیل نداشتن اطلاعات کافی به سمت خرید دوربین های بی کیفیت می روند پس با تغییر رویه به سمت اطلاعات دهی هرچه بیشتر رفتیم، به طوری که خریدار به دنبال ویژگی هایی نباشد که هر محصولی به حالت معمول دارد.
مطمئناً مهمترین اصل اداره ی یک فروشگاه به روز بودن و کامل بودن اطلاعات آن فروشگاه است. برنا بنیان نیز سعی دارد که سایت آخری باشد که شما برای خرید به آن مراجعه می کنید. یکی از دلایل محدود بودن اجناس فروشگاه ما به چند برند معروف که بارها امتحان خود را پس داده اند نیز همین است.
همکاران ما در بخش تولید محتوای سایت نیز تمام تلاش خود را به کار بستند تا توضیحات را در هر بخش به صورت کامل و واضح ارائه دهند و البته بیش از حد تخصصی صحبت نکنند تا شما بتوانید با علم کامل به ویژگی های فنی و ظاهری محصول، انتخاب درستی را انجام دهید.
در بخش خدمات نیز شما می توانید با ثبت درخواست در اسرع وقت از خدمات مشاوره ای و فنی تکنسین های متخصص ما بهره مند شوید.
امید است همانطور که سال ها در زمینه ی خدمات برق، شبکه و سیستم های حفاظتی و نظارتی در بسیاری از شرکت های دولتی و خصوصی سرآمد بوده ایم، در آینده نیز بتوانیم مشتریان عزیزمان را در فروشگاه اینترنتی برنابنیان از خود، راضی نگه داریم.

مدیریت: پوریا یوسفی