تماس با ما

سوالات متداول

قبل پرسیدن سوال جدید، این بخش را مطالعه نمایید.

برخی از مشتریان ما وقتی قیمت های سایت ما رو با بقیه سایت های موجود در اینترنت مقایسه می کنن براشون سوال میشه چرا قیمت هامون بالاست ؟ عمده ترین دلیلش اینه که قیمت های ما به روز هست . قطعا وقتی قیمت های یک سایت به روز رو با یک سایتی که به روز نشده مقایسه کنید گرون تره ! دومین دلیلش اینه که ما کالاهای با کیفیت را با گارانتی دوساله می فروشیم . ممکنه شما یک جنس رو پیدا کنید ارزون تر باشه ولی کیفیت مناسبی نداشته باشه یا اینکه فقط گارانتی تست داشته باشه .

تمامی محصولات سایت ما دو سال گارانتی تامیر دارند .

بله . تمامی کالاهای موجود در سایت ما خدمات نصبشون هم توسط خود ما ارائه می شود . میتونید صفر تا صد کار را به ما بسپارید . همچنین در بخش خدمات سایت میتونید تمامی خدمات گوناگون سایت ما رو مشاهده کنید .

خیر . برای خرید هیچ اجباری نیست که ثبت نام کنید . اما اگر ثبت نام کنید وارد لیست مشتریان ما می شوید و در صورت تخفیف خوردن کالا ها ما بهتون اطلاع می دهیم .

ارسال در تهران یک روزه انجام می شود و در شهرستان ها با تی پاکس انجام می شود . هزینه ارسال با مشتری است .

بله . در تهران ما بازدید رایگان انجام می دهیم . حتی اگر خرید هم نکنید میتونید از خدمات مشاوره و بازدید رایگان ما استفاده کنید .

بستگی به تعداد دوربین ها و ساختمان مربوطه دارد . اما ما سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن کارهای نصب را انجام بدهیم . کارهای نصب دوربین برای خانه ها و مغازه های معمولی حدودا یک روزه انجام می شوند .

خیر . تمامی خرید های ما به صورت آنلاین انجام می شود . اما در صورت تمایل میتوانید برای دیدن نمونه دوربین ها و تصویری که نشون میدنو همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان ما حضوری تشریف بیارید .

به ترتیب باید مراحل زیر انجام شود :
تماس با کارشناسان امور نمایندگان
دریافت لیست مدارک مورد نیاز

ارسال مدارک
جلسه حضوری
قرارداد همکاری
شروع فعالیت

تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، بالاتر از اتوبان همت خیابان شهید مخبری ، پلاک 22 ، واحد 19

به ما ایمیل بفرستید